Kdy a kde se uskuteční?

Uskuteční se již tento víkend 11. – 12- září v kulturním centru Žižkárna. K občerstvení vám s radostí poslouží otevřený bar v Žižkárně!:)

V sobotu se koná od 10:00 do 18:00 a v neděli se na vás těšíme od 10:00 do 16:00. 


Na co se můžete těšit?

Na kopec nových a zajímavých věcí, ale především na naše makery! Ptáte se, na kolik makerů se můžete těšit? Čeká tu na vás 35 rozmanitých projektů!

Budete si moct ozkoušet virtuální realitu, podívat se ÚDiF – úžasné divadlo fyziky, prohlédnout si výrobky z vlny a dalších tradičních řemesel nebo navštívit mnoho z našich připravených workshopů – které jsou připravené jak pro ty nejmladší, pro ty střední, tak i pro ty nejstarší!

Ať už sami sebe zařadíte do jakékoli skupiny, vždycky se pro vás něco najde:)!

A máme pro vás i překvapení v podobě FabLab Experience – obrovského kamionu. I když, on je to kamion pouze na první pohled! Jakmile vejdete dovnitř, čekají tu na vás digitální technologie, jako je např. laesrová řezačka, elektronový mikroskop, robotické rameno a další. Tento kamion od digitální dílny FabLab Brno kočuje většinu času primárně jižní Moravou a proto je tohle jedinečná chvíle, kdy se na něj zde – v Českých Budějovicích, můžete podívat!


Všechny naše vystavující makery s informacemi o nich a jejich programu naleznete zde:


Těšíme se na vás!

váš tým Make More