Není žádným tajemstvím, že se budějovické CNC Studio snaží podporovat mnoho lokálních projektů a eventů, které vylepšují kulturní, kreativní a umělecké prostředí a seznamují veřejnost s novými a neotřelými způsoby tvoření a vymýšlení nových věcí. Jedním z mnoha takových projektů je festival Maker Faire. 

“Připravili jsme si pro vás naši unikátní technologii recyklace, kdy při standardní výrobě vzniká spoustu odpadového materiálu, který dokážeme efektivně zpracovávat a vytvářet nové dřevotřískové desky, které mají velkou škálu využití. Výhoda tohoto procesu spočívá v tom, že je tento způsob recyklace prakticky nekonečný a lze tento proces využívat stále a stále dokola.”

říká za CNC Studio Petr Popelka

CNC Studio touto technologií vytvořilo pro festival Marker Faire vstupní bránu “Maker Gate”, která uvítá každého návštěvníka, který se přišel inspirovat a přiučit se novým dovednostem. Na vlastní oči se můžete přesvědčit jak se spojení moderní ekologické výroby a umění povedlo. 

Jestliže vás zajímá naše práce a další projekty, které vzešly z našich rukou, sledujte náš Facebook, Instagram a hlavně blog, kde se dozvíte spoustu novinek, které se za rok 2021 udály.