Array ( [3d-print] => 3D Print [ecology-and-sustainability] => Ecology and sustainability [arduino] => Arduino [art-and-design] => Art & Design [cycling] => Cycling [biology] => Biology [it] => IT [crafts] => Crafts [drones] => Drones [education] => Education [electromobility] => Electromobility [elektronics] => Electronics [robotics] => Robotics [fashion] => Fashion [aeronautics] => Aeronautics [food-and-beverages] => Food & Beverages [games-and-entertainment] => Games & Entertainment [hacks-and-gadgets] => Hacks a gadgets [health] => Health [home] => Home [kids-and-family] => Kids & Family [kinetic-art] => Kinetic art [professional-maker] => Professional maker [makerspace] => Makerspace [music] => Music [open-source] => Open Source [photo-and-video] => Photo & Video [raspberry-pi] => Raspberry Pi [rocket-science] => Rocket science [science] => Science [nature] => Nature [wood] => Woodmaking [young-makers] => Young makers (under 18 y.o.) [hackerspace] => Hackerspace )

Z divočiny

Příroda

Z divočiny je kreativní ateliér z Brna, kde se orientujeme především na tvůrčí rozvoj. Pracujeme s přírodním materiálem a snažíme se tak přiblížit návštěvníkům/zákazníkům přírodu trochu jinak. Takže na Maker bychom rádi přivezli tvořivou dílnu, kde si děti i dospělí budou moci vyrobit doplněk do bytu, dárek pro někoho blízkého nebo prostě jen sami sebe potěšit. Zároveň budeme mít prodejní stánek s létajícími tilandsiemi a další drobnosti.


MAKER

Veronika Stejskalová

Jsem zahradní architekt, volnočasový pedagog a florista v jednom. Dělám toho trochu více, ale všechno spolu souvisí. Volnočasovou pedagogikou jsem začínala - nejdříve klasika tábory, akce pro děti a mládež, potom workshopy, zážitkové akce a povídací prohlídky pro různé věkové kategorie. Nedávno jsem dokončila spolupráci na projektu pro Mendelovu univerzitu - vytvářela jsem edukační programy a osnovy pro environmentální programy pro děti a mládež v rámci venkovních zahrad. Teď se věnuji workshopům ve svém ateliéru. Zároveň navrhuji rodinné zahrady a dělám floristiku trochu jinak - používám méně tradiční rostliny, snažím se hledat různé méně obvyklé kreativní styly a spolupracuji s českými pěstiteli řezaných květin.