Array ( [3d-print] => 3D Print [ecology-and-sustainability] => Ecology and sustainability [arduino] => Arduino [art-and-design] => Art & Design [cycling] => Cycling [biology] => Biology [it] => IT [crafts] => Crafts [drones] => Drones [education] => Education [electromobility] => Electromobility [elektronics] => Electronics [robotics] => Robotics [fashion] => Fashion [aeronautics] => Aeronautics [food-and-beverages] => Food & Beverages [games-and-entertainment] => Games & Entertainment [hacks-and-gadgets] => Hacks a gadgets [health] => Health [home] => Home [kids-and-family] => Kids & Family [kinetic-art] => Kinetic art [professional-maker] => Professional maker [makerspace] => Makerspace [music] => Music [open-source] => Open Source [photo-and-video] => Photo & Video [raspberry-pi] => Raspberry Pi [rocket-science] => Rocket science [science] => Science [nature] => Nature [wood] => Woodmaking [young-makers] => Young makers (under 18 y.o.) [hackerspace] => Hackerspace )

SeeMe

Cyklistika

Jsme český start-up který chce pomáhat, a proto jsme vymysleli nositelné blinkry na ruce, které automaticky reagují na gesta rukou. Náš cíl není nic menšího chránit životy a snižovat počty nehod na silnicích. Jsme finalisté letošního jubilejního 10. ročníku start-up show Greenlight, někteří z vás už o nás možná víte:) Na MakeFaire se můžete na naše blinkro-náramky podívat, vyzkoušet si je a zeptat se nás na cokoliv vás bude zajímat! Rádi vám poradíme jak přivést vlastní nápad k životu a co všechno pro to člověk musí udělat, a co naopak nedělat. Budu se na vás těší, naviděnou!


MAKER

Jiří Konečný

Technologický guru a IT mozek, na projektu pracuje od samého počátku a dnes má status spoluzakladatele. Aktuálně dokončuje magisterský titul na VŠB TU Ostrava, v oboru Průmysl 4.0. Rád se učí, pomáhá a předává své znalosti a zkušenosti.

MAKER

Kamil Gistr

Původce myšlenky a "otec" našeho projektu, na jeho bedrech spočívá tíha businessu.