Array ( [3d-print] => 3D Print [ecology-and-sustainability] => Ecology and sustainability [arduino] => Arduino [art-and-design] => Art & Design [cycling] => Cycling [biology] => Biology [it] => IT [crafts] => Crafts [drones] => Drones [education] => Education [electromobility] => Electromobility [elektronics] => Electronics [robotics] => Robotics [fashion] => Fashion [aeronautics] => Aeronautics [food-and-beverages] => Food & Beverages [games-and-entertainment] => Games & Entertainment [hacks-and-gadgets] => Hacks a gadgets [health] => Health [home] => Home [kids-and-family] => Kids & Family [kinetic-art] => Kinetic art [professional-maker] => Professional maker [makerspace] => Makerspace [music] => Music [open-source] => Open Source [photo-and-video] => Photo & Video [raspberry-pi] => Raspberry Pi [rocket-science] => Rocket science [science] => Science [nature] => Nature [wood] => Woodmaking [young-makers] => Young makers (under 18 y.o.) [hackerspace] => Hackerspace )

WoodTruck - dílna na kolech

Řemesla

WoodTruck je nejen mobilní řezbářská dílna, ale také komunita lidí, kteří milují řezbářské umění a dřevěné řemeslo. Je to skvělé místo, kde se můžete nejen naučit základy řezbářského řemesla, ale také se těšit na speedcarving show, ve které vám odhalíme tajemství řezby soch motorovou pilou. Pro děti jsou připraveny speciální dílničky, kde si mohou vyrobit svou vlastní dřevěnou hračku. Pro ty, kteří chtějí vypálit své motivy do dřeva, je tu pyrografická dílna. Pro zájemce o řezbářské řemeslo je tu řezbářská dílna, kde si mohou návštěvníci vyzkoušet práci s dláty a noži a vyřezat si svůj vlastní výrobek. Pro milovníky kůže je tu dílnička, kde si mohou vyrobit kožené doplňky a pro ty, kteří jsou zvědaví na propojení řemesla a technologií, je tu digitální dílna. Všechny tyto aktivity si můžete na vlastní kůži vyzkoušet a pokud vás některá z nich nadchne natolik, že se na ní nebudete chtít přestat bavit, můžete si koupit některé nástroje a materiály v našem obchůdku. Nechte se unést atmosférou voňavého řemesla a užijte si WoodTruck!


INFO

HV creation

Ahoj, já jsem Hanka a společně s mou rodinou jsme zakladateli řezbářské firmy HVcreation. U nás se všechno točí kolem dřeva - vyrábíme z něj výrobky na zakázku, prodáváme řezbářské nástroje a materiály a také pořádáme kurzy pro začátečníky i pokročilé řezbáře. Jsem hrdá na náš největší projekt, WoodTruck - mobilní dílnu, která nás vezme na cesty po celé České republice. Díky WoodTrucku můžeme sdílet voňavé řemeslo s lidmi všude kolem nás a zároveň rozšiřovat naše obzory. V HVcreation jsme nejen pracovní, ale také rodinný tým. Snažíme se přinášet krásu a radost do světa a věříme, že každý z nás může být tvůrcem. Krása a umění jsou pro nás nezbytnou součástí života. Těšíme se, že se k nám přidáte!