Array ( [3d-print] => 3D Print [ecology-and-sustainability] => Ecology and sustainability [arduino] => Arduino [art-and-design] => Art & Design [cycling] => Cycling [biology] => Biology [it] => IT [crafts] => Crafts [drones] => Drones [education] => Education [electromobility] => Electromobility [elektronics] => Electronics [robotics] => Robotics [fashion] => Fashion [aeronautics] => Aeronautics [food-and-beverages] => Food & Beverages [games-and-entertainment] => Games & Entertainment [hacks-and-gadgets] => Hacks a gadgets [health] => Health [home] => Home [kids-and-family] => Kids & Family [kinetic-art] => Kinetic art [professional-maker] => Professional maker [makerspace] => Makerspace [music] => Music [open-source] => Open Source [photo-and-video] => Photo & Video [raspberry-pi] => Raspberry Pi [rocket-science] => Rocket science [science] => Science [nature] => Nature [wood] => Woodmaking [young-makers] => Young makers (under 18 y.o.) [hackerspace] => Hackerspace )

Cut'n'Glue

Umění & Design

Baví tě papír? Máš zkušenost s papírovými modely, tzv. vystřihovánkami? Na stánku ✂️ Cut'n'Glue si budeš moct prohlédnout všechny naše modely, zeptat se na cokoliv od návrhu modelu až po jeho vydání a v neposlední řadě si můžeš slepit jednoduchý model přímo u stánku. Že si nevěříš? Neboj se, rádi ti vysvětlíme základy a vše ti ukážeme. Tak doraž! Těšíme se.


MAKER

Lukáš Fronc

Lukáš miluje papír a modely od svého dětství. K tomuto koníčku ho přivedl tatínek a dědeček. Vždy ho fascinovalo, jak se z tenkého listu papíru může vytvořit libovolný prostorový objekt. V roce 2019 navrhl svůj první model v moderním low-poly stylu a tuto zálibu z dětství posunul na úplně nový level. Svou tvorbu Ti chce na Maker Faire představit a třeba v Tobě také probudit vášeň k papíru a modelaření...