PRAKTICKÉ INFORMACE ANEB VŠE, CO POTŘEBUJETE PŘED NÁVŠTĚVOU VĚDĚT

/mapu areálu naleznete na konci této stránky/

Maker Faire je svět plný nadšenců, inovátorů a zapálených kutilů. Nečekejte žádný nablýskaný veletrh, ale spíše tvořivý binec – koneckonců spoustu z vystavených projektů vůbec poprvé opustí garáže a dílny, ve kterých vznikaly. Většinu věcí je možné si vyzkoušet a osahat, buďte ale prosím ohleduplní a navše se raději zeptejte. Atmosféru můžete načerpat z tohoto videa z Maker Faire v Praze.

Doražte s úsměvem, zvědavostí a chutí se učit 🙂

 

Kdy a kde akce probíhá

Festival se odehrává v pavilonu A1 na Výstavišti – vstup hlavní branou od ulice Křižíkovského a Hlinky.  bude otevřen návštěvníkům 19.-20. řijna 2019. Oba dny od 10.00 do 18.00. Se vstupenkou, kterou zakoupíte zde se vám otevírají dveře k celodennímu programu, bezmála 70 kutilských projektů, ke spoustě nových technologií i řemesel, scienceshow, i přednáškám a můžete se zapojit i do workshopů.

 

Pro koho je akce určena

Zváni jsou  zvědavci všeho věku. Rodiny s kočárky jsou vítány! Program si u nás užije opravdu každý – od těch, kteří rádi zavzpomínají na málem zapomenuté technologie, se kterými se setkávali v mládí přes nadšence do moderních technologií i řemesel až po rodiny a zvídavé děti.

 

Prodej vstupenek

Vstupenky zakoupíte za sníženou předprodejovou cenu do pátečních 23:59 na tomto odkazu. Prodej vstupenek bude i na místě – platit můžete hotově nebo kartou. Pár hodnotnějších workshopů je zpoplatněno, online je můžete zakoupit zde (v sekci doprovodný program). Na některé tvoření se vybírá příspěvek na materiál – vezměte si s sebou proto i drobnou hotovost.

 

Předprodej Na místě
Základní vstupné 150,- 180,-
Snížené vstupné: student, důchodce, ZTP, dítě od 6–18 let 100,- 130,-
Rodinné vstupné (2 dospělí + až 3 děti) 350,- 400,-

 

Merchandise a stavebnice

Na našem informačním stánku si budete moci zakoupit trička, tašky a kšiltovky s makerským vzorem, nebo si na sítotisku zakoupené tričko potisknout naším vizuálem. Prodávat budeme také stavebnice, které vytvořili makeři vystavující na festivalu. Platit můžete také kartou 🙂

 

Občerstvení

Návštěva Maker Faire se snadno protáhne na celý den, nemusíte se ale bát, v areálu budou stánky s občerstvením a pitím (i pivem :-). Vlastní svačinu si můžete vzít také.

 

Zákazy v areálu

Do areálu je zakázáno vstupovat se zbraněmi, alkoholem a jinými omamnými látkami a psy.

 

Těšíme se na vás!