UDX Airwolf

UDX Airwolf

Představte si, že žijete ve světě, kde ve vaší garáži parkuje jednoduché a bezpečná letající motorka. Slunce svítí a obloha je jasná. Vstoupíš do své garáže a přiblížíš se k Airwolfovi. Při pomyšlení na úžasná místa, kam dnes poletíte, se nemůžete ubránit úsměvu. Odpojíte motorku od nabíječky, otevřete garážová vrata a vytlačíte ji lehce z garáže.
Nasednete, připoutáte se a otočíte plynem, abyste vzlétli. Airwolf vás zvedne ze země do vzduchu. Vznášíte se nad zemí, zatímco se připravujete na vzrušivou jízdu. Otočíte plyn a vyletíte do nebe.
Akcelerace je tak rychlá, že si připadáte jako ve sci-fi filmu. Za pouhé 3 sekundy letíte terénem rychlostí 100 km/h. Uvidíte krásné jezero a rozhodnete se pro pomalý let, abyste si mohli vychutnat výhled. Když se vznášíte vzduchem a pozorujete mířidla, rozhodnete se posouvat limity a začít létat tak rychle, jak jen můžete. Vítr vám žene vlasy a adrenalin vám koluje v žilách. Cítíte se živí a svobodní.
Po plně nabitých 20 minutách letíte domů. Když jste blízko svého domova, použijete brzdu a vznášíte se nad zemí. Můžete použít autonomní přistání naváděné GPS, ale dáváte přednost manuální verzi, protože působí reálněji a organicky. Při řízení vozidla k zemi tedy použijete páčku „dolů“ a bezpečně přistanete. Rozhodnete se, že toho máte zatím dost, ale za hodinu nebo dvě můžete vyrazit na další jízdu. Zapojíte svůj Airwolf a jdete si hrát se svými dětmi.

Dovolte nám, abychom se představili.
Jsme tým 8 lidí.
Pracujeme na vývoji hoverbiku eVTOL. Naším cílem je vytvořit létající motorku, které poskytuje vzrušující letový zážitek a přitom je stejně jednoduché a snadné jako jízda na motocyklu.
Airwolf používá elektronické turbíny namísto konvenčních velkoprůměrových otevřených vrtulí, jako takové je Airwolf mnohem bezpečnější a pohodlnější pro pilota a okolí, navíc vypadá docela futuristicky!
Airwolf je také velmi kompaktní. Díky své délce o 1 m delší než Tesla Model X se vejde do velké garáže. Nejsou potřeba žádné hangáry!

Právě teď pracujeme na třetí verzi modelu v měřítku 1:3, což bude monokok z uhlíkových vláken a bude první, který se bude vizuálně podobat skutečnému měřítku, a první z našich modelů v měřítku 1:3, který zvládne let vpřed.

Vývoj prototypu v plném měřítku je velmi nákladný. V současné době proto hledáme různé investiční možnosti, jak náš sen uskutečnit. Toho lze nejlépe dosáhnout tím, že ukážeme světu, na čem pracujeme, a získáme cennou zpětnou vazbu

Project Website
Categories: Drony, 3D tisk, Drony