Vaše značka osloví 30000+ návštěvníků.

Komunita makerů je pro řadu partnerů a sponzorů přitažlivá a perspektivní především z důvodu zaměření na současné globální výzvy. Naši partneři si plně uvědomují pozitivní výhody, jaké jim přináší spolupráce s festivaly Maker Faire Česká republika.

Festivalové publikum tvoří nadšenci, řemeslníci, pedagogové, kutilové, designéři, vědci, inženýři, studenti či rodiny s dětmi. Partnerské firmy a značky se tak sami stávají součástí maker kultury s přesahem do nespočtu odvětví. 

Máme zkušenosti v navazování partnerství nejen na lokální, ale také na globální úrovni. Pro vaši značku vytvoříme v rámci spolupráce návrhy kreativních aktivit. Vše s ohledem na výsledky odpovídající vašim představám a cílům.

Proč se stát partnerem Maker Faire Česká republika?

Podpořte větší zájem veřejnosti o vaši značku v prostředí virálního marketingu. Odlište svou společnost od konkurence skrze praktické aktivity a zapojení návštěvníků přímo na festivalech Maker Faire. Na festivalech se setkávájí především projekty konkrétních makerů. Partnerské firmy tedy mají na našich akcích výraznou formu exkluzivity.

1

Budování značky

Představte svou organizaci jako lídra a podporovatele STEAM, který oslavuje kreativitu, inovace, udržitelnost a rozvoj talentů. Zkratka STEAM vychází ze anglických slov Science – věda, Technology – technologie, Engineering – technika, Art – umění a Math – matematika. Právě tato kombinace je nezbytná pro rozvoj nových projektů a inovací.

2

Rodiny

Předejte svůj produkt nebo sdělení přímo do rukou rodin a konečných spotřebitelů. Rozvíjejte povědomí o vaší společnosti přímo prostřednictvím workshopů a praktických aktivit.

3

CSR

Představte svou společnost jako inovativního lídra komunity, který podporuje porozumění a zapojení veřejnosti v oblasti vědy a techniky.

4

Uvedení produktu na trh

Předveďte nové technologie a inovace našemu vysoce angažovanému publiku. Inspirujte svojí přítomností ty, kteří jsou ve svém podnikání teprve na začátku.

5

Rozvoj talentů

Podněcujte představivost dětí a rodin, které hrají důležitou roli při rozvíjení kreativního myšlení nové generace inovátorů a tvůrců.

6

Lidské zdroje

Objevte na festivalech Maker Faire nové talenty do svých řad a oslovte nové potenciální zaměstnance do vaší společnosti.

Podívejte se, jak se někteří z našich partnerů zúčastnili minulých festivalů Maker Faire

Ať už chce vaše společnost zvýšit povědomí o své značce, získat nové zákazníky nebo podpořit komunitu, připravíme pro vás ten správný balíček. Nevadí, pokud nejste přímo spojeni s vědou a technikou. Se znalostí základní podstaty vašeho produktu vytvoříme na míru kreativní koncepty, které jsou poutavé pro návštěvníky a propojí je s vaší značkou.

Prusa Reserach

“K Maker Faire jsme se připojili poprvé v Praze v roce 2018 a tehdy přišlo nějakých 11 tisíc lidí. Atmosféra na festivalech je každý rok úžasná, spousta lidí, spokojení makeři a všichni vždy vypadají, že našli nějakou inspiraci.”

Josef Průša, majitel PRUSA Research a generální partner festivalu

Honeywell Aerospace Olomouc

“Nabízíme našim zákazníkům nejmodernější technologie a inovace.. A právě to inovátorství, výzkum, vývoj, je přesně to, co naše společnost podporuje. Proto jsme hrdým partnerem Maker Faire.”

Martin Šebesta, generální ředitel Honeywell Aerospace Olomouc

Nadační fond Škoda Auto

“Maker Faire je skvělá akce pro celé spektrum lidí. Jsou tady malé děti, ale také senioři, kteří se přišli podívat.. Je to skvělé, protože navazujeme na tradici toho, co se v Mladé Boleslavi a v našem regionu vždy dělo. Náš region byl vždy inovativní a kreativní, takže je to takový návrat ke kořenům.”

Ladislav Kučera, ředitel Nadačního fondu Škoda Auto

Proč značky a firmy milují Maker Faire? 

S masovým rozšířením 3D tiskáren, dronů a dalších nástrojů, které mění jednotlivce v inženýry, výrobce a piloty, se podle některých odborníků hnutí Maker rychle stává katalyzátorem pro značky, které se snaží navázat kontakt se spotřebiteli a získávat talenty. Tím se stává vlivnou platformou pro zapojení firem a značek.

Kontaktujte nás

Zanechte nám své údaje, my se s Vámi spojíme a společně vymyslíme jak Vás do festivalu zapojit

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Vojta Kolařík

hlavní organizátor festivalu

vojta@makemore.cz

+420 732 216 408

Peter Bédi

ředitel festivalu

peter@makemore.cz

+420 732 216 408

Maker Faire již podpořili