Co nevynechat při návštěvě posledního letošního Maker Faire?

Poslední Maker Faire letošní sezóny už je za dveřmi! V sobotu 11. listopadu se potkáme nově na Výstavišti Flora v Olomouci. Koukněte na naše tipy a nenechte si to ujít!

Pohony tryskových letadel 👉

Tryskový pohon HTF7000 vyvinula společnost Honeywell – hlavní partner Maker Faire Olomouc. Díky inovacím dosahuje motor vysoké účinnosti paliva a naplňuje přísné enviromentální normy. Pohon HTF7000 v životní velikosti můžete na Maker Faire do detailu prozkoumat. Odborníci na výrobu letadlových součástek vám na modelu sestaveného hlavně z výrobků Honeywell Aerospace Olomouc představí použité speciální technologie, high-tech slitiny, vysvětlí jak vlastně takový dvouproudý tryskový pohon funguje a zodpoví vaše dotazy.

👈 Cosplay trochu jinak

Na tomto stánku si návštěvníci budou moct vyrobit část některých kostýmů, a to například helmu IronMana, vrhače pavučin Spider-Mana, masku Spider-Mana, základy doplňků 3D tisku, čarovné hůlky, čelenky a další.

Workshopy 👇

Základy 3D tisku
Pájení pro začátečníky
Cupping výběrové kávy s Coffee Culture

Čas

10:30

11:30

13:30

14:30

15:30

Místo

Flora

Flora

Flora

Flora

Flora

Název workshopu

Základy 3D tisku

Základy 3D tisku

Základy 3D tisku

Základy 3D tisku

Základy 3D tisku

Čas

10:30

13:00

15:00

Místo

Flora

Flora

Flora

Název workshopu

Pájení pro začátečníky

Čas

12:00

Místo

Flora

Název workshopu

Cupping výběrové kávy

👈 Olomoucká dílna

Olomoucká dílna je sdílený tvůrčí prostor pro veřejnost, který funguje již 7 let. Na Maker Faire si s nimi můžete vlastnoručně vyrobit výrobky ze dřeva a hrdě si je odnést domů!

FabLab University 👉

Dorazte objevit kouzlo digitálních technologií na stánek FabLab University! Kromě 3D tiskáren, na kterých si můžete nechat vytisknout pokémona, ještěrku nebo chobotnici, přiveze FabLab i řezací plotr na nálepky či laserovou řezačku na výrobu klíčenek s vámi vybraným vzorem. Dále si můžete vytvořit vlastní zápisníček anebo si zahrát jednu z jejich vyrobených her.