Získejte vstupenky na Maker Faire Prague 2025!

Festival Maker Faire je hlavně o kreativitě!

A protože bychom Vás rádi do festivalu zapojili ještě o něco více, připravili jsme si pro Vás malou soutěž, ve které tak trochu vyhraje každý zúčastněný!

Co pro to musíte udělat?

1

Natočte krátké video z vašeho zážitku na Maker Faire PragueMůžete ukázat své oblíbené projekty, zážitky z workshopů nebo třeba příjemné chvíle s rodinou, či kamarády. A nebo jen natočit atmosféru vlastníma očima! Video by mělo být dlouhé cca do 2 minut.

2

VylepšeteSestříhejteZkontrolujteKonzultujte vaše videoLíbí se vám? Potřebuje vylepšit? Chybí tam něco důležitého? Můžete někoho požádat o pomoc! Maker Faire je o komunikaci, inovacích a kreativitě – a v partě se to vždycky lépe táhne!

3

Pošlete jej na email anita@makemore.cz a zapojte se mezi další tvůrceUž máte hotovo? Pošlete jej na email naší Anitě! Za všechna videa budeme moc rádi a s vaším svolením je poté zveřejníme na sociálních sítích festivalu Maker Faire Česká republika.

4

Přijďte na Maker Faire 2025Všichni nadšení tvůrci, kteří nám pošlou své video, od nás dostanou volnou vstupenku na další ročník festivalu Maker Faire Prague – tentokrát v roce 2025! Váš kontakt si uložíme a se spuštěním předprodeje dalšího ročníku od nás dostanete na email svou volnou vstupenku jako poděkování za to, že jste se i vy svým dílem do festivalu zapojili!

Workshopy

Sobota 11. května 2024
Workshop 3D tisku pro rodiče s dětmi a začátečníky
Zobrazit workshopy

Organizátoři

logo

Generální partner

Mediální partneři

Ve spolupráci s

Maker Faire Prague probíhá pod záštitou doc. MUDr. Bohuslava Svobody, CSc., primátora hlavního města Prahy a PhDr. Ivana Bartoše, Ph.D., ministra pro místní rozvoj.

Maker Faires v České republice probíhají pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu.