Přihlaste se na festivaly Maker Faire 2023 – přihlášky do všech měst jsou spuštěné

Zanedlouho odstartuje nová sezóna festivalů Maker Faire 2023 a nyní je ten pravý čas přihlásit své projekty a stát se součástí tvůrčí komunity!


Celkem 8 festivalů Maker Faire navštívilo v loňském roce přes 27 000 lidí a své projekty vystavovalo okolo 500 makerů. Naším cílem je navázat na úspěchy minulého roku, a tak jsme se rozhodli Maker Faire rozšířit o další 4 města.


Jsme přesvědčeni, že vaše projekty mají na Maker Faire své místo. Budeme moc rádi, když se společně s námi přidáte k tvůrčí komunitě makerů. Právě teď spouštíme přihlášky do všech měst pro rok 2023. A která města to jsou? Přidat se můžete do Prahy, Brna, Ostravy, Plzně, Zlína, Mladé Boleslavi, Karlových Varů, Liberce, Olomouce, Českých Budějovic, Rychnova nad Kněžnou a Pardubic.
Pojďte s námi nahlédnout, co nás čeká v první polovině festivalové sezony!


MF Karlovy Vary

Sezónu zahájíme 25. března v Karlových Varech. Premiérový ročník zaujme asi trochu netradiční místo v prostorách staré školy.

MF Zlín

Historicky první Maker Faire se uskuteční 15. a 16. dubna ve Zlíně v prostorách industriální budovy 61. Akci pořádá Zlínský kreativní klastr ve spolupráci s Maker Faire ČR. Máte se rozhodně na co těšit!


MF Plzeň

Do Plzně zavítá Maker Faire 22. dubna a jedná se již o čtvrtý ročník. I letos nás potkáte v prostorách DEPO2015.

Plzeňský Maker Faire bude mít letos své téma – ZAHRADY. Kromě jiného zde uvítáme projekty zaměřené na pěstování zeleniny v bytě, včelaření nebo jiné formy zahradničení.


V první polovině sezony se uskuteční ještě 4 další festivaly Maker Faire:Přihlásit se můžete také na festivaly v druhé (podzimní) části sezony, kdy zavítáme do Českých Budějovic, Liberce, Brna a Olomouce.

Těšíme se na vás a vaše projekty!