Chci se přihlásit na Maker Faire!

Možná si říkáte, jsem já sám maker? A patří můj projekt na Maker Faire, festival kutilů a vynálezců? Naše festivaly jsou otevřené pro všechny nadšené tvůrce a lidi, kteří sami tvoří, vynálezají a přicházejí s novými nápady. Maker je každý člověk, který se nespokojí s daným stavem věcí, s dostupnými technologiemi či službami, ale přichází s vlastními řešeními a inovacemi.

Maker je zvídavý a nadšený, hledá, objevuje a zkouší. Svůj tvůrčí zápal chce sdílet ostatními. A od toho jsou tu festivaly Maker Faire. 

Všechny nekomerční projekty a začínající makeři se mohou účastnit zdarma.

Nebojte se vytáhnout své výtvory na světlo světa, my vám s tím pomůžeme!

Chci se poradit

Pokud si nejste jistí, zda se přihlásit na Maker Faire, dejte nám vědět! Rádi s vámi probereme jak váš projekt uchopit, tak aby do festivalu zapadl.

Chci se přihlásit

Vyplnění formuláře vám zabere cca 15-20 minut, dozvíme se z něj ale všechny důležité informace, které o Vašem projektu potřebujeme vědět.

Nové podmínky účasti pro prodejce na festivalech Maker Faire Česká republika

Abychom mohli zachovat kvalitu festivalů Maker Faire, tak jak je znáte, a abychom mohli pořádat nové festivaly v nových městech, tak potřebujeme vaši podporu. Rozhodli jsme se od letošního podzimu zpoplatnit účast těch maketů a tvůrců, kteří na Maker Faire prodávají své produkty. Jedná se o zpoplatnění pro festivalové prodejce, tedy firmy a vystavovatele prodávající na IČO.

Více informací

A co přesně to v praxi znamená?

Podnikatelé a firmy si na festivalu zaplatí místo / stánek, na kterém mohou prodávat své produkty a výrobky.

Pozor! Zpoplatnění se NEVZTAHUJE na vystavovatele, tedy na subjekty, kteří na Maker Faire své výrobky, vynálezy a objevy POUZE prezentují a ukazují, nikoliv prodávají.  Zpoplatnění se také NEVZTAHUJE na vystavovatele, kteří interaktivním způsobem (workshopy, ukázky výroby) zapojují návštěvníky do svého know how.

Ceny pro prodejce na IČO

Ceny pro firmy

V přihlašovací formuláři níže je pro tento nový systém vytvořena speciální kategorie, kterou při přihlašování vyplníte. Následně vám odešleme fakturu s danou částkou, kterou je potřeba uhradit nejpozději 14 dní před začátkem daného festivalu.