Změna podmínek pro prodejce a firmy na festivalech Maker Faire Česká republika

Milí makeři, vnímáme makerskou komunitu jako velmi provázanou a bez vzájemné sounáležitosti by tato komunita nemohla fungovat. Díky vám máme důvod pořádat naše festivaly a vy máte díky našim festivalům možnost ukazovat (prodávat) světu své vynálezy, objevy a výrobky. 


Abychom mohli zachovat kvalitu festivalů Maker Faire, tak jak je znáte, a abychom mohli pořádat nové festivaly v nových městech, tak potřebujeme vaši podporu. Rozhodli jsme se od letošního podzimu zpoplatnit účast těch makerů a tvůrců, kteří na Maker Faire prodávají své produkty. Jedná se o zpoplatnění pro festivalové prodejce, tedy firmy a vystavovatele prodávající na IČO.A co přesně to v praxi znamená?


Podnikatelé a firmy si na festivalu zaplatí místo / stánek, na kterém mohou prodávat své produkty a výrobky.


Pozor! Zpoplatnění se NEVZTAHUJE na vystavovatele, tedy na subjekty, kteří na Maker Faire své výrobky, vynálezy a objevy POUZE prezentují a ukazují, nikoliv prodávají.  Zpoplatnění se také NEVZTAHUJE na vystavovatele, kteří interaktivním způsobem (workshopy, ukázky výroby) zapojují návštěvníky do svého know how.Ceny pro prodejce na IČOCeny pro firmyV přihlašovací formuláři bude pro tento nový systém vytvořena speciální kategorie, kterou při přihlašování vyplníte. Následně vám odešleme fakturu s danou částkou, kterou je potřeba uhradit nejpozději 14 dní před začátkem daného festivalu.


Makery, kteří jsou již přihlášeni a kterých se týká výše uvedené, prosíme o vyplnění krátkého formuláře s dodatečnými informacemi k novým podmínkám účasti na festivalech Maker Fairehttps://forms.gle/HRzxfYTAHNvBRLRz5