Podzimní část sezóny zanedlouho odstartuje! Vystavujte na Maker Faire a zapojte se tak do soutěže o 3D tiskárnu!

Druhá část letošní sezóny se rychle blíží a my bychom vás chtěli vyzvat, abyste vytáhli své projekty ze šuplíků a ukázali je veřejnosti právě na některém z podzimních festivalů Maker Faire. Zároveň zveme všechny i jako návštěvníky! 🙂


Do kterých Maker Faire se ještě můžete zapojit?

Soutěž o 3D tiskárnu

Všechny makery, kteří se přihlásí včas na jakýkoliv z podzimních festivalů Maker Faire, zařadíme do soutěže o 3D tiskárnu. Ti, kteří jsou již přihlášeni, byli automaticky zařazeni také. Slosování a vyhlášení výherce proběhne na Maker Faire Brno. 3D tiskárnu do soutěže věnoval náš generální partner Prusa research 3D printers.

Výherkyně minulé soutěže

Podobná soutěž se konala i na letošním ročníku Maker Faire Prague. Výherkyněmi se staly studentky ČVUT a jejich stánek wITches.

WITches pořádají akce zdarma pro děti od 5. – 9. třídy. Snaží se tak o zvýšení zájmu dětí o elektrotechniku a informatiku. Zábavnou formou také rozvíjejí spolupráci kluků a holek.

“Při naší činnosti ve wITches si všechno děláme samy, učíme se nové věci, získáváme nové zkušenosti, podporujeme se a učíme se od sebe navzájem.“


Potřetí v Českých Budějovicích

Podzimní část zahájíme už 9. září od 10 hodin na třetím ročníku Maker Faire České Budějovice ve skvělých prostorách Žižkárny.

Co vás čeká a na co se můžete těšit? Podívejte se, kdo bude v Českých Budějovicích vystavovat. 👇


Změna podmínek pro prodejce a firmy na festivalech Maker Faire Česká republika

Jsme komunita postavená na zvídavosti, kreativitě a spolupráci. Byli bychom rádi, aby tak makeři primárně neprodávali své výrobky, ale ukazovali principy, na kterých činnost stojí.

Avšak rozumíme tomu, že některé výrobky jsou přímo určeny pro prodej a návštěvníci tak ocení vaši tvorbu i doma, mimo festival. Proto jsme vytvořili podmínky, ze kterých je prodej na festivalu možný.


———

Máte nějaké dotazy? Neváhejte se nám ozvat na program@makemore.cz. Víte o makerech, kteří by na Maker Faire určitě neměli chybět? Dejte nám na ně prosím kontakt.


Těšíme se na viděnou!